ВХОД / РЕГИСТРАЦИЯ

BETA VERSION

[wd_asp id=1]

Спечелилият в лотария за 2.04 млрд. щ.д. купува дом в Холивуд Хилс

долари

Победителят от лотарията Powerball Едуин Кастро закупи имение, разположено до домовете на певицата, актриса и авторка на песни Ариана Гранде и продуцента, сценарист, комик, музикант, актьор и водещ и изпълнителен продуцент на токшоуто „Джими Кимъл на живо!“ – Джими Кимъл, в Калифорния. За това пише The Guardian.

Едуин Кастро, който спечели най-големия джакпот Powerball в историята през ноември за 2.04 милиарда долара, похарчи 25.5 милиона долара, за да купи имение с пет спални и шест бани в Холивуд Хилс в Лос Анджелис. Това беше най-скъпата продажба на недвижими имоти в този район през тази година, според Times.

Удобствата в новия дом на Кастро включват плувен басейн, кино, винарска изба, игрална зала, парен душ, фитнес зала и сауна. Първоначално от къщата бяха поискани 30 млн. долара. Сделката приключи на 1 март, две седмици след като служители на лотарията в Калифорния публично разкриха самоличността на Кастро в съответствие с държавните закони.

Едуин Кастро купува късметлийския билет от магазин в Калифорния. Това му донесе джакпот от над 2 милиарда долара на 8 ноември. Вместо да получава парите постепенно в продължение на 29 години, той избра незабавно еднократно изплащане на повече от 997.6 милиона долара.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Още от категорията..

Последни новини

PODCAST

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *