Бивш шеф на затвор стана прокурор с пълно 6

Migration Image

Бившият шеф на Пловдивския затвор Никола Карпаров ще стане редови районен прокурор, след като е издържал с пълна шестица изпита. Резултатите му са впечатляващи. Те са публикувани в сайта на Висшия съдебен съвет.

В Районна прокуратура са обявени три свободни бройки, а заради огромната си натовареност другите прокурори искат те по възможно да бъдат по-бързо попълнени.

Миналата година Никола Карпаров бе пенсиониран като началник на Пловдивския затвор след серия скандали и съмнения за нарушения. Той оглавяваше тъмницата повече от десетилетие.

След това се изявяваше на няколко различни поприща – като бизнесмен и като общественик. Дълго време продаваше зеле собствено производство на борсата в Първенец.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

След скандалите с кметовете на ПП очаквате ли още по-малка активност на следващите избори?

Подкаст