Бияч от Околовръстното шосе избягал в Украйна

околовръстно шосе

Един от "биячите на Околовръстното шосе" – Гeоpги Близнaков, е избягал от страната. Това е станало на 2 авгycт миналата година, съобщава Нова Тв. Той е напуснал страната през ГКПП „Калотина” и не се е връщал.

Преди близо година Близнаков, Христо Христов и Александър Гечев пребиха спортиста Васко Наумов и съпругата му на околовръстното шосе в София след скандал за предимство.Тримата бяха обвинени в нанасяне на средна телесна повреда и хулиганство. На 17 януари тази година Георги Близнаков е осъден по друго дело на две години затвор ефективно.

Георги Близнаков не за първи път е в Украйна. След скандала с побоя се появиха негови снимки с униформа и автомат, както и информация, че е воювал за сепаратистката Донецка народна република.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

След "пренареждането" на мандатите и влизането на "Величие" в 51-ото Народно събрание, смятате ли, че има риск за кабинета?

Подкаст