Министър Петя Аврамова и колегата й Горан Милевски ще подпишат в Скопие Меморандум за разбирателство

МРРБ пресконференция за Тол такси Петя Аврамова

Министърът на регионалното развитие и благоустройството Петя Аврамова и министърът на местното самоуправление на Република Северна Македония Горан Милевски ще подпишат Меморандум за разбирателство между двете ведомства, съобщиха от регионалното министерство.

Официалната церемония ще се състои в Скопие. Министър Аврамова ще бъде придружавана от заместник-министъра на регионалното развитие и благоустройството Деница Николова.

В рамките на посещението е предвидена и двустранна среща на министър Петя Аврамова с премиера на Република Северна Македония Зоран Заев.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст