Младен Маринов не прие оставката на шефа на полицията в Бургас

Министерски съвет Младен Маринов

Вътрешният министър обяви, че няма да приеме оставката на шефа на ОД на МВР в Бургас. "Обсъдихме ситуацията, създала се до плаж „Росенец“. Говорих с кмета и директора на ГДНП гл.комисар Христо Терзийски, който е на място. Категорично е мнението, че е взето единствено правилното решение, за да няма ескалация. Професионалното ръководство защити действията на директора на ОДМВР-Бургас ст.комисар Радослав Сотиров", посочва Маринов.

"При това положение няма да приема оставката му и ще докладвам на премиера Бойко Борисов", допълва вътрешният министър.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст