Професионализъм: За броени минути столични полицаи намериха изгубено момченце

КАТ

Днес, около 14 часа,  в района на ул. „Веслец“ в столицата, 6-годишно момче e избягало от автомобила на майка си. Жената паркирала колата си и докато помагала от нея да слязат две от децата й, третото хукнало по улицата.

Минути по-късно детето е намерено от служители от отдел „Специализирани полицейски сили за охрана и възстановяване на обществения ред“ при СДВР в района на бул. „Васил Левски“ и е било върнато на притеснената му майка.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст