Днес, около 14 часа, в района на ул. „Веслец“ в столицата, 6-годишно момче e избягало от автомобила на майка си. Жената паркирала колата си и докато помагала от нея да слязат две от децата й, третото хукнало по улицата.
Минути по-късно детето е намерено от служители от отдел „Специализирани полицейски сили за охрана и възстановяване на обществения ред“ при СДВР в района на бул. „Васил Левски“ и е било върнато на притеснената му майка.












