Управляващата шайка съвсем ни взе за баламурници

далавера в парламента

То, че сме глупави да ги изберем, глупави сме… Но чак да си мислят, че не можем да събираме и изваждаме. Управляващата шайка съвсем ни взе за мезе…Но чак да си мислят, че не можем да събираме и изваждаме.

Какво показа информационната система на парламента при гласуване на петия поред вот на недовоерие към правителството?

198 РЕГИСТРИРАНИ ДЕПУТАТИ,
А 237 СА ГЛАСУВАЛИ.

Ха, сега де! Откъде се появиха изведнъж тези 39 допълнителни гласа? Загадка, г-жа Пешева – както се казваше в един стар виц от ерата на соца.

Виж илюстрацията и смятай…

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст