В България Борисов е направил най-много за руснаците

гамизов

Ще споделя нещо, което казвам за първи път. Помните ли посланик Джеймс Уорлик, тази екзотична фигура, която дори се снима във филми, имаше и ресторантски скандали с Волен Сидеров? Сега г-н Уорлик е съдружник в най-голямата руска адвокатска компания, която се занимава с енергетика. При диктатура като руската, дали тази фирма не е свързана по някакъв начин с диктатора?

Това заяви във видео интервю енергийният експерт Стефан Гамизов, кой живее принудително в чужбина и се определя като политически изгнаник.

Вижте първата част от интервюто тук:

https://www.youtube.com/watch?v=sVgQaIJ9OK0

Още от интервюто:

Кои са хората, прокарвали руските енергийни интереси в България?

Кой е човекът  с главно „Ч“ на Кремъл в България?

Кой американец на руска служба е контролирал министри на Бойко Борисов?

Какво не доизказа актът „Магнитски“за България?

Процъфтява ли у нас черен адвокатски бизнес, който води до умишлено губене на дела в полза на задгранични интереси?

Към коя част на задкулисието принадлежи фигурата Илко Желязков?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Смятате ли, че първата задача на новото Народно събрание трябва да е изборът на нов ВСС, който да излъчи нов главен прокурор?

Подкаст