Нова услуга за инвеститорите, избрали Столичната община

СОАПИ

Изцяло нова услуга за инвеститорите в Столичната община ще представи днес председателят на Столичния общински съвет – Георги Георгиев.

Това ще стане от 12.30 часа, в един от офисите на Столичната общинска агенция за приватизация и инвестиции СОАПИ – на ул. "Гурко" 12.

На събитието ще присъстват и Николай Стойнев, председател на постоянната комисия по икономика, собственост и дигитална трансформация и председател на Надзорния съвет на Столичната общинска агенция за приватизация и инвестиции (СОАПИ), както и нейният главен изпълнителен директор – д-р Мария Христова.

След представянето на услугата "пионерите", които ще се възползват от нея, ще получат първите „зелени“ карти за административно обслужване на бизнеса.

На срещата ще присъстват и директори и екипи на стратегически и стартиращи инвестиционни компании. Сред тях ще са „София Мед“ (компанията, производител на широка гама валцовани и пресовани продукти от мед и медни сплави с широко приложение в редица индустрии и в строителството), „КЕЙ БИО ИНДЪСТРИ БЪЛГАРИЯ“ (известна с широк спектър от дейности, включително и с производство и продажба на хранителна суспензия) , Elca.bg (дигиталната платформа за сравняване на оферти за електроенергия) и Dexycon (ĸoмпaнията, paзpaбoтвaщa мoдyлни мoбилни решения като дигитaлни визитни ĸapтичĸи и cĸъcявaнe диcтaнциятa мeждy бизнeca и ĸлиeнтa).

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Смятате ли, че първата задача на новото Народно събрание трябва да е изборът на нов ВСС, който да излъчи нов главен прокурор?

Подкаст