Петков ще се срещне с работодателите заради цената на тока и газа

Министерски съвет Кирил Петков

Премиерът Кирил Петков ще проведе среща с представители на работодателските организации в четвъртък, 5 май. Повод за поканата за дискусията в Министерския съвет са цените на природния газ и тока, както и налагащите се в отговор мерки.

В срещата участие ще вземат също вицепремиерът и министър на финансите Асен Василев и вицепремиерът и министър на икономиката  Корнелия Нинова. В този контекст започна изпращането на официалните покани за събитието, което ще продължи и в първите работни дни след празниците.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст