Километрична опашка на границата ни със Сърбия

На границата ни със Сърбия се е образувала километрична опашка. Преминаването на ГКПП „Калотина“ е затруднено и в двете посоки. Чакащи признават, че са неприятно изненадани, тъй като са очаквали, че до новогодишните празници и свързаните с тях ваканционни пътувания има още време и няма да имат проблеми с навременното прибиране за последния мач от Световното първенство по футбол.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст