Арман Бабикян: ПП-ДБ проведе грешна кампания – явиха се в оправдателен режим и с беззъба усмивка(І част)

Арман Бабикян

Добронамерената кампания не проработи в полза на ПП-ДБ, инструментите за влияние са в ръцете на ГЕРБ. В коалицията на промяната има глухота на величието, най-важното в политиката е да имаш добър слух

На агресивната кампания на ГЕРБ, ПП-ДБ противопостави възпитание, хрисима и беззъба усмивка. Това не проработи в тяхна полза. Почти всички инструменти за влияние са в ръцете на ГЕРБ. ПП-ДБ имаха на своя страна козът на емоцията за промяна на модела, но те го прибраха във вътрешния си джоб и влязоха в оправдателен режим, сякаш са управлявали не 7 месеца, а последните 12 г. Някой ги беше подвел, че при всички положения ще са победители и че след това ГЕРБ ще ги подкрепи. Изключително грешно проведена кампания.

Това заяви във видео интервю за СТУДИО БАНКЕРЪ ПР-експертът Арман Бабикян, съосновател на гражданско движение „Ние идваме!“.

Още от интервюто:

Какво искат да кажат с мълчанието си двете основни политически формации?

Защо ПП-ДБ не използва антикорупционните си козове в предизборната кампания?

Защо не беше създадена широка антикорупционна коалиция?

Какво спечелиха и какво загубиха ПП и ДБ от коалицията помежду си?

Вижте други събеседници в СТУДИО БАНКЕРЪ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Увеличението на цените през последните месеци създава ли финансови затруднения за вас?

Подкаст