Денков и Габриел ще участват в редовния парламентарен контрол

Денков и Габриел

Премиерът Николай Денков и вицепремиерът Мария Габриел ще отговарят на въпроси на депутати в рамките на редовния парламентарен контрол.

На депутатски въпроси ще отговарят и министрите Асен Василев, Христо Хинков, Кръстю Кръстев, Юлиян Попов, Кирил Вътев, Калин Стоянов, Андрей Цеков, Тодор Тагарев, Димитър Илиев и Галин Цоков.

Преди парламентарния контрол предстои блиц контрол, който ще започне в 9:00 часа. Той се провежда в първия работен ден на всеки месец.

Вчера министър-председателят Николай Денков беше изслушан в пленарната зала по искане на БСП. Изслушването беше във връзка с посещението му в Украйна. Освен Денков на депутатски въпроси по същата тема отговаря и военният министър Тодор Тагарев.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

This poll is no longer accepting votes

Одобрявате ли въвеждането на нов стандартизиран скрининг за проследяване на развитието на децата от ранна възраст?

Подкаст