Изслушват Цветан Василев в комисията за нерегламентираното влияние върху съдебната система

Цветан Василев

Временната комисия за проверка на факти и обстоятелства относно наличието на нерегламентирано влияние в правосъдната система и и проверяваща дейността на групата около Мартин Божанов – Нотариуса и дейността на групата около бившия следовател Петьо Петров – Еврото, ще заседава днес (15 август) от 14.30 часа.

На заседанието си тя е планира да изслуша Лозан Панов – бившият председател на Върховния касационен съд, председателят на парламентарната група на ДПС – Делян Пеевски, министърът на вътрешните работи – Калин Стоянов и бившият собственик на КТБ – Цветан Василев.

Василев ще бъде изслушан с видеоконферентна връзка, тъй като от 2014 г. живее в Сърбия. Той благодари в мрежата “Х” на депутатите Надежда Йорданова от “Продължаваме промяната” – “Демократична България” и на Златан Златанов от “Възраждане” за предложението и поканата към него за изслушването.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Трябва ли да се въведе таван на надценките на основните хранителни продукти?

Подкаст