Маскирани заграбиха 30 бона от казино в „Люлин“

Маскирани мъже днес са ограбили казино в столичния квартал „Люлин”. От пресцентъра на МВР са потвърдили за случилото се.

По данни на крупието двама души с маски са го напръскали със спрей и са задигнали близо 30 хиляди лева, след което са избягали.

Извършителите се издирват. Води се разследване

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст