Бразилец с 2 кила кока хванат край Провадия

Новините за престъпността, идващи от вътрешното ведомство, са доказателство, че живеем в интересна страна. Покрай трафика на нелегални мигранти от Турция за Европа например разбрахме, че у нас се подвизават трафиканти от всякакви народности – украинци, поляци, турци, сърби, македонци.

Оказва се, че и трафикът на дрога у нас се интернационализира. От МВР се похвалиха с пореден успех срещу разпространението на наркотици. Според информация на Областната дирекция на МВР-Варна служители на полицията са заловили в района на Провадия 24-годишен…бразилец с близо 2 кг кокаин.

Той е хванат зад волана на автомобил, който бил спрян за проверка на пътя. Установено е, че в личния си багаж той е държал кокаин с тегло 1798,08 грама.

Мъжът е бил задържан и работата по случая продължава под наблюдението на прокуратурата.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Увеличението на цените през последните месеци създава ли финансови затруднения за вас?

Подкаст