Удължава се маршрутът на автобусна линия № 66 и се въвеждат нови разписания на линия 63 

Удължава се маршрутът на автобусна линия № 66 и се въвеждат нови разписания на линия 63

Във връзка с необходимостта от по-доброто транспортно обслужване на природен парк „Витоша“ се удължава маршрутът на автобусна линия 66.

От 15.02.2025 година автобусите по линия № 66 ще стигат до хижа „Алеко“ при запазване на действащите разписания, интервали на движение и брой курсове, съобщиха от пресцентъра на Столична община.

Разкриват се и нови начална и крайна спирка на обръщателното колело  до хижа „Алеко“ и нова двупосочна спирка „Хотел Морени“ със статут „по желание“.

От 15.02.2025 година  влизат в сила и нови разписания за автобусна линия № 63. В  почивни и празнични дни интервалите на движение на автобусите до местност „Златните мостове“ стават 30 минути. 

От 17.02.2025 година автобусите от линия № 63  и в делнични дни ще изпълняват курсове до местност „Златните мостове“.  Интервалите на движение в делнични дни ще бъдат до 60 минути, съобразно натоварването им.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Увеличението на цените през последните месеци създава ли финансови затруднения за вас?

Подкаст