Продължава основният ремонт на българския участък на „Дунав мост“ при Русе

Дунав мост Русе

Продължава основният ремонт на българския участък на „Дунав мост“ при Русе, поради което е въведена временна организация на движението, съобщават от Министерството на вътрешните работи. Трафикът се осъществява в една лента с пропускателен режим и се регулира от служители на фирмата-изпълнител. Трафикът е нормален на останалите гранични преходи с Румъния. 

На ГКПП „Станке Лисичково“ се извършва цялостна реконструкция на пункта. Във връзка с ремонтната дейност преминаването през пункта се извършва на ограничен брой трасета.
Трафикът е нормален на останалите гранични контролно-пропускателни пунктове с  Република Северна Македония.

На пътя от гръцка страна по дестинацията Рудозем – Ксанти се извършват строителни дейности.

Гръцките власти са поставили табели, на които е указано, че теренът е строителна площадка и не се допуска  влизането на външни лица в обекта. През граничните преходи в района на Маказа, Златоград и Ивайловград е разрешено преминаването само на леки коли и микробуси до 3.5 тона.

Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове с Турция и Сърбия.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Увеличението на цените през последните месеци създава ли финансови затруднения за вас?

Подкаст