И Момчилград изостави Доган

Ахмед Доган пристигна в централата на ДПС

Ахмед Доган загуби още един знаков бастион. Общинската организация на партията в Момчилград е преминала към „Ново начало“ на Делян Пеевски.

Поддръжниците на Доган реагираха с разочарование. „Момчилград, много сте бързи, сакън да не изтървете келепира“, написа във „Фейсбук“ групата „Аз подкрепям Ахмед Доган“ нейният модератор Елван Атилла.

Вчера цялата общинска структура на ДПС в Ардино официално реши, че се присъединява към Пеевски. Включително кметът на Ардино Изет Шабан, общинските съветници и кметовете по селата.

Единствените общини в Кърджалийска област, които остават верни на Доган, са Кирково и Крумовград. Привържениците на Пеевски обаче прогнозират в социалните мрежи, че скоро за партията им ще има добри новини от Крумовград.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Смятате ли, че 52-рото Народно събрание ще има волята да гласува промените в Закона за НСО и да свали охраната за депутати?

Подкаст