„Продължаваме промяната“ решава дали да предложи свой вот на недоверие наесен

Асен Василев смята, че с избора си за третия мандат, Радев е дал ясен сигнал срещу Пеевски

Националният съвет на „Продължаваме промяната“ се събира на заседание в столичен хотел, на което предстои да се реши дали да предложи свой вот на недоверие наесен и на каква тема да бъде той.

От месеци депутати от формацията говорят за днешния партиен форум, но чакаха България да бъде приета окончателно в еврозоната, за да го свикат и да дебатират дали и как политическата сила ще участва в свалянето на кабинета „Желязков“.

Още преди широкото ръководство на формацията да се е произнесло по темата, депутатите от „Продължаваме промяната“ вече подкрепиха вота на недоверие, предложен от „Величие“. Заради това лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов определи партията като проруска, а Явор Божанков обвини Асен Василев, че опитва да разцепи коалицията с „Демократична България“.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

This poll is no longer accepting votes

Как се промени качеството ви на живот от началото на 2026 година?

Подкаст