Енергийните помощи ще се изплащат на два транша вместо наведнъж
Енергийните помощи ще се изплащат на два транша вместо наведнъж. Това предвиждат промени в наредбата на Министерството на труда и социалната политика, публикувани за обществено обсъждане, предаде БНР. В момента одобрените за целева помощ за отопление получават цялата сума еднократно, след като бъдат одобрени. Подпомагането обхваща петте зимни месеца – от ноември до март. Според … Продължете с четенето на Енергийните помощи ще се изплащат на два транша вместо наведнъж
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите