Печатницата на БНБ ще изработва и доставя бюлетините за изборите

избори

Изработката и доставката на хартиените бюлетини за гласуването в изборите за президент на 6-и ноември ще извърши печатницата на БНБ, съобщи БНР.

Централната избирателна комисия обяви за изпълнител държавната печатница, след като обществената поръчка се проведе по процедурата за договаряне, без предварително обявление.

ЦИК заличи регистрацията на два инициативни комитета, получили преди това регистрация за участие в информационно-разяснителната кампания за националния референдум. Решението е взето след постъпили заявления от двата комитета, че желаят да се откажат от участие в кампанията.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

This poll is no longer accepting votes

Смятате ли, че 52-рото Народно събрание ще има волята да гласува промените в Закона за НСО и да свали охраната за депутати?

Подкаст