До 13 декември книжата на Никром тръбна мебел са с право на плащане на част от главницата

Migration Image

Последната дата за сключване на сделки на борсата, в резултат на които приобретателят има право на плащане на част от главницата (амортизация) по емисията облигации, издадена от Никром тръбна мебел АД – Ловеч (A1AA), с ISIN код BG2100044069, е 13 декември (вторник).

Плащането на главницата ще бъде на 20 декември. Общият размер на плащането е в размер на 240 хил. евро, а за една облигация – 40 евро.

Право на плащане по главницата имат притежателите на облигации, които са вписани за такива в Централен депозитар АД, към 15 декември.

След 20 декември лихва ще се начислява върху непогасената част от главницата, или върху 5.280 млн. евро.

Сделки на борсата, сключени след 13 декември, ще носят права върху непогасената главница по една облигация в размер на 880 евро.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Къде планирате да прекарате лятната си почивка това лято - на българското черноморие или в чужбина?

Подкаст