Невзоров: Според мен пък всичко е законно!

Невзоров

„Не се чувствам виновен. Надявам се на справедливост от страна на органите на реда. Селището „Баба Алино“ според мен е законно.  Не се притеснявам от арест, защото не съм извършил нищо нередно. Сега тече проверката – след като свърши, ще дам информация на всички вас“, коментира след пред медиите след разпита си украинският бизнесмен и основател на корпорация КУБ Олег Невзоров. Украинецът отрече да се ползва с политическа подкрепа, но необезпокояваните му изяви у нас будят въпроси.

МВР обяви само, че знае за влизането му в страната на 16 юни, за което уведомило своевременно Варненската окръжна прокуратура. От Областната дирекция на МВР – Варна пък посочиха, че се явил доброволно след получена призовка и с него са извършени процесуално-следствени действия, включително разпит. Нещо повече, Невзоров е разпитан и пред съдия като свидетел по водените досъдебни производства, но никой не обелва дума за привличането му като обвиняем.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст