Най-голямата грешка на Доган е ТЕЦ“Варна“, направиха го зависим

Осман Октай

https://www.facebook.com/vestnik.banker.5/videos/437484527955229

С промените в КПКОНПИ и съдебната система, през май месец, да речем, освен закопчаването на хора като Доган и близки до чекмеджето на Борисов – все неща, които чакат и ЕС, и Кьовеши, – можем да видим и други затворени фигури. Познатите ни лица ще ореват навред, че това е реваншизъм и ще се представят за жертви. В този момент новите управляващи от ПП извеждат собствен министър с белезници! Нищо нелогично няма в задържането на министри и екипи, в случай, че действително са нагазили в батака. И ако дотогава ПП са оправдали доверието на българите, отиват на предсрочни избори, печелят ги убедително със 130 мандата и идеите им за промяна стават независими от други политически сили.

Това заяви във видео интервю за „СТУДИО БАНКЕРЪ“ Осман Октай, бивш член на ръководството на ДПС.

Още от интервюто:

Вероятно ли е „Продължаваме промяната“ да предизвика предсрочни избори, за да спечели пълно мнозинство в парламента?

Защо като шеф на КПКОНПИ Цацаров има по-голяма власт от главния прокурор?

Постави ли задкулисието капан на Ахмед Доган с ТЕЦ“Варна“?

Очакват ли се „мокри“ поръчки в битката за отвоюване на държавата?

Приключен ли е в България политико-олигархичния модел по руски образец?

Има ли лош сценарий за промяната?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст