Двама протестиращи са приети с комоцио в „Пирогов“, трима са преминали през спешния травматологичен кабинет

умбалсм пирогов

Двама мъже са приети в „Пирогов“ след снощните протести в София, информират от здравното заведение. Те са на 21 и 29 г., и са настанени в неврохирургията с комоцио. Няма опасност за живота им. Други трима са преминали през спешния травматологичен кабинет. Техните рани и контузии са обработени и те не са приети в болницата.

Няма нито един починал, както се твърди в социалните мрежи, уточняват от „Пирогов“.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст