Бойко Борисов се срещна за 30 минути с американския посланик Херо Мустафа

кола Мустафа

Премиерът Бойко Борисов се срещна с американския посланик у нас Херо Мустафа,  потвърдиха от правителствената информационна служба. Срещата в Министерския съвет е продължила близо 30 минути. Посланичката избегна
среща с журналисти, но колата й беше засечена пред централния вход на сградата.

Снощи мисията на Вашингтон излезе с позиция в защита на правото на мирно събиране и протести на българските граждани, в която подчертава, че „никой не е над закона“.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст