То, че сме глупави да ги изберем, глупави сме… Но чак да си мислят, че не можем да събираме и изваждаме. Управляващата шайка съвсем ни взе за мезе…Но чак да си мислят, че не можем да събираме и изваждаме.
Какво показа информационната система на парламента при гласуване на петия поред вот на недовоерие към правителството?
198 РЕГИСТРИРАНИ ДЕПУТАТИ,
А 237 СА ГЛАСУВАЛИ.
Ха, сега де! Откъде се появиха изведнъж тези 39 допълнителни гласа? Загадка, г-жа Пешева – както се казваше в един стар виц от ерата на соца.
Виж илюстрацията и смятай…












