Не е виц: Само за два часа двама пияни са хванати да карат една и съща кола

кат

Двама водачи на един и същи автомобил, употребили алкохол, установиха служители на Пътна полиция. Вчера, при проверка на лек автомобил «Опел Корса», управляван от 48-годишен неправоспособен мъж от Килифарево е установено, че същият е седнал зад волана, след употреба на алкохол. При проверка с техническо средство, апаратът е отчел 2,37 промила.

Водачът е задържан с полицейска мярка до 24 часа. Срещу него е започнато бързо производство.

Два часа по-късно същият автомобил отново е бил спрян за проверка. Този път зад волана бил 27-годишен неправоспособен водач от Килифарево. При проверка на водача за употреба на алкохол, апаратът е отчел 2,56 промила. Той е дал кръвна проба за химичен анализ.

По случая е образувана преписка.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст