
Във веригите е по-скъпо, отколкото в малките магазини: това е пазарен нонсенс, заяви Пламен Димитров
Във веригите е по-скъпо от малките магазини, което е пазарен нонсенс, заяви в интервю за БТВ президентът на КНСБ Пламен Димитров. „Между 20%, което е








