
Бивш икономически министър: Не ни трябва КЕВР за това може ли плевенчани да получат компенсации заради безводието
Български „ВиК холдинг“ ще постави пред Комисията за енергийно и водно регулиране въпроса за компенсация на плевенчани заради водния режим в града, съобщи кореспондент на








