
„Локомотив“-Пловдив победи „Септември“ с 4:0 и мечтае за Купата на България
"Локомотив" (Пловдив) разгроми в първия полуфинал от турнира за Купата на България "Септември" от София. "Черно-белите" победиха с 4:0 и си осигуриха комфортна преднина преди








