Григор Димитров продължава на Australian Open, вече е в трети кръг

григор димитров

Българският тенисист Григор Димитров записа втора победа на Australian Open и вече е в третия кръг в Мелбърн, след като се справи със съпротивата на Лукаш Лацко с 3:1 сета – 6:3, 6:7(8), 6:3, 6:3.

В сравнение с двубоя с Дъстин Браун в първи, мачът със словака бе доста по-труден за Гришо, който загуби драматично втория сет, но въпреки това успя да излезе победи в четири сета след почти 3 часа игра на корта.

Димитров показа, че е по-добрият тенисист на корта и не позволи на съперника си да помисли за нещо повече от спечеления сет. През целия мач Григор бе бурно подкрепян от български привърженици по трибуните, които му създадоха истинска домакинска атмосфера.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст