ПСЖ изхвърли Челси от Шампионската лига в драматичен мач

шампионска лига

ПСЖ изхвърли Челси от Шампионската лига и се класира за четвъртфинал. Парижани завършиха 2:2 със "сините" в Лондон след продължения и с общ резултат 3:3 от двата мача, но с повече голове на чужд терен, продължават напред в турнира.

Драмата на "Стамфорд Бридж" бе пълна – червен картон за Златан Ибрахимович още през първото полувреме, греда за ПСЖ, продължения, дузпа за Челси, четири гола и в крайна сметка заслужено класиране на французите в следващата фаза.

Головете за домакините вкараха Гари Кейхил (81) и Еден Азар (95 – дузпа). Точни за гостите бяха Давид Луис (86) и Тиаго Силва (114).

В другия осминафинал Байерн разгроми Шахтьор със 7:0.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст