С помощта на даренията на феновете през изминалите тежки месеци за отбора и клуба успяхме да изпълним поетите обещания във връзка с изпълнението на финансовите критерии на УЕФА и БФС за клубно лицензиране за следващия спортно–състезателен сезон. Това обявиха от футболния "Левски" в официално съобщение.
От клуба се надяват запалянковците да продължат с даренията. "За да запазим целостта на отбора, е нужна и вашата финансова подкрепа, защото това е, което никой в България не се съмнява, че "Левски" това сме всички ние, в добро и лошо", пишат от клуба.
От "Левски" изразиха признателност за подкрепата на публиката в мача с "Лудогорец", в който "сините" победиха с 1:0 и се класираха за финал в турнира за Купата на България.













