ВХОД / РЕГИСТРАЦИЯ

МВР изнесе официални данни за взривилия се камион

взрив

Трима мъже са пътували вчера в камиона, който се взриви около 10 часа в местността "Дръмката", в землището на село Цаконица, информираха днес от дирекцията на врачанската полиция. Вчера един човек загина, а друг получи 40% изгаряния след взрив на товарен автомобил "УАЗ", превозващ дърва през труднодостъпна местност, уточнява пък Трибали.

Тежката машина, управлявана от 53-годишния Йото Йотов, се е преобърнала в движение и се възпламенила. 26-годишният А.М., който се возел в каросерията, успял да скочи и оказал помощ на пътуващия в кабината друг пътник – 31-годишния П.Г. от Мездра. Двамата започнали да правят опити да извадят шофьора от кабината, но газовата бутилка се възпламенила и водачът загинал, уточниха от полицията.

Според пожарната в каросерията е имало бензин, който е предизвикал запалването. По случая е образувано досъдебно производство.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Още от категорията..

Последни новини

Ще потърсите ли правата си, ако Ви измамят като потребител?

Подкаст