Старши треньорът Едуард Ераносян напусна футболния шампион Лудогорец. Само за седмица отборът от Разград загуби от Локомотив Пловдив в А група и отпадна на осминафиналите в турнира за Купата на България след поражение от Локомотив Горна Оряховица.
"Старши треньорът на ПФК Лудогорец Едуард Ераносян подаде оставка късно снощи. Наставникът на шампионите уведоми ръководството, че е взел категорично решение предвид последните резултати и натрупаното напрежение около отбора. Въпреки опитите на ръководството да го убеди да продължи да води тима, той остана непреклонен и не оттегли оставката си.
Ръководството на ПФК Лудогорец благодари на Ераносян за свършената работа и куража да поеме отбора в труден момент.
Желаем му успех в бъдещите начинания и треньорската кариера", се казва в информацията от клуба.
Начело на Лудогорец се завръща бившият наставник Георги Дерменджиев.












