Специализирана полицейска операция срещу търговията с акцизни стоки без бандерол е извършена на различни адреси във Варна и областта през изминалото денонощие.
Трима са хванати с нелегални цигари, а един е задържан, съобщиха от полицията. 52-годишен варненец е задържан за денонощие при полицейска проверка на улиците Ангел Кънчев и Хан Маламир. У него и в автомобила му са били открити 50 кутии с цигари без акцизен бандерол.
Недалеч от Централния пазар, на кръстовището на Ангел Кънчев и Ивайло, е бил установен още един търговец на нелегални цигари. 36-годишният варненец е бил хванат с 28 кутии без бандерол.
Третият случай е в с. Блъсково. В дома на 37-годишен жител от селото са били намерени и иззети 35 кутии с цигари от различни марки, необлепени с акцизен бандерол.









