Поредна публична продан на благоевградския хотел „Санта Круз“ на бизнесмена Кирил Манов

търг

Само три месеца след обявената публична продан,цената на един от първите частни хотели в областния център се срина с още 170 000 лева. Припомняме ви,че дълговете унищожиха бизнеса на известния в миналото ресторантьор и хотелиер Кирил Манов,който бе и първият собственик на китайски ресторант в Благоевград.

Цената на добре известния хотел сред благоевградчани и туристи,намиращ се до стадиона,започна от 865 000 лева,а към днешна дата отнетата собственост от съдия-изпълнител се продава за 692 154 лева.

Радващият се на висока посещаемост в първите три години хотел е вече в миналото,все още без купувачи.

Въпреки приятната обстановка в ресторанта,живата музика и промоциите,които помним предлагаше семейният хотел,кризата зарови бизнеса на Манов, дълговете към банки се оказаха непосилни за него.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Трябва ли да се въведе таван на надценките на основните хранителни продукти?

Подкаст