Григор Димитров отпадна от турнира във Вашингтон

григор димитров

Най-добрият български тенисист Гpигоp Димитpов не успя да се класира за четвъртфиналите на турнира във Вашингтон, след като загуби двубоя срещу младата руска надежда Даниил Медведев.

Руснакът доминираше почти през цялото време и след 6:4, 6:2 елиминира първата ракета на България.

Срещата между Димитров и 50-ия в света продължи точно 65 минути. Нашият тенисист допусна общо четири пробива в мача, като съумя да реализира само един. Това бе втори мач между Димитров и Медведев. Първият им сблъсък се състоя по-рано през 2017 г. в Куинс. Тогава обаче Гришо се поздрави с победата. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст