Първата ни ракета Григор Димитров се класира на полуфинал на турнира в Пекин.
Българинът се наложи със 7:6 (7:5), 4:6, 6:2 над 13-ия в света Роберто Баутиста Агут в мач, продължил 2 часа и 30 минути.
В следващия кръг Димитров ще се изправисрещу водача в световната ранглиста Рафаел Надал.












