Най-добрият ни тенисист Григор Димитров ще защитава в София титлата си от тенис турнира Garanti Koza Sofia Open. Това обяви самият Димитров в социалната мрежа.
"Радвам се да обявя, че отново ще се видим в София през февруари. Нека спечелим още една титла", заяви Димитров в обръщението си към българските фенове.
Турнирът ще се проведе от 4 до 11 февруари в зала "Арена Армеец".
Вече е ясен първият съперник на Димитров на турнира в Париж. Той ще се изправи срещу Ришар Гаске. Двубоят ще се играе в сряда.
Ришар Гаске победи Беноа Пер в първия кръг на силната надпревара във френската столица с 6:3, 4:6, 6:4.
Димитров и Гаске имат седем мача по между си, в които две победи и пет поражения.














