1.5 милиона лева ще отпусне правителството, за да бъде разширена зала “Раковски”, където тренира националният ни отбор по художествена гимнастика. Това стана ясно днес в последното за тази година заседание на кабинета.
На заседанието на кабинета присъства и целият национален отбор по художествена гимнастика, заедно с техните треньори и президентът на Българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева. Те подариха на Бойко Борисов златна топка за гимнастика с автографи от целия отбор, книга и снимка на отбора.















