Кабинетът отпуска 1.5 млн. лв. за нова зала за гимнастика

Министерски съвет гимнастички Илияна Раева

1.5 милиона лева ще отпусне правителството, за да бъде разширена зала “Раковски”, където тренира националният ни отбор по художествена гимнастика. Това стана ясно днес в последното за тази година заседание на кабинета.

На заседанието на кабинета присъства и целият национален отбор по художествена гимнастика, заедно с техните треньори и президентът на Българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева. Те подариха на Бойко Борисов златна топка за гимнастика с автографи от целия отбор, книга и снимка на отбора.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст