Мъри Стоилов напусна поста си селекционер на Казахстан

мъри стоилов

Станимир Стоилов повече няма да е селекционер на националния отбор на Казахстан. Решението е взето по взаимно съгласие. Контрактът на 51-годишния Мъри бе до лятото на 2020 г.

"Футболната федерация на Казахстан изказва своите благодарности към Станимир Стоилов и неговия треньорски щаб за приноса за развитие на казахстанския футбол", се казва в комюникето на Футболната федерация.

Стоилов оглави Казахстан през март 2018 г. и под негово ръководство отборът проведе три приятелски срещи и участва в Лигата на нациите. В общо девет мача тимът записа три победи, три равенства и три загуби.

На клубно ниво Стоилов работи в "Левски", "Литекс", "Астана", "Анортозис". 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст