Злато за ансамбъла на Световната купа в София

Злато за ансамбъла на Световната купа в София

Ансамбълът на България по художествена гимнастика спечели титлата в многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в София.

Симона Дянкова, Мадлен Радуканова, Лаура Траатс, Стефани Кирякова и Ерика Зафирова събраха сбор от 49.350 след изиграване на двете си съчетания. По този начин те запазиха първото място, на което се бяха настанили още след първия състезателен ден и се окичиха със златото.

В неделя Световната купа продължава с финалите на двете съчетания, като България ще се бори за отличията и на двете композиции.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст