Премиерът ще присъства на изписването на първото бебе за 2024 година в Монтана

"Продължаваме промяната" смята, че с позициите си Радев тръгва по пътя на Орбан

В днешния ден на родилната помощ от 10:00 часа премиерът акад. Николай Денков ще присъства на изписването на първото бебе за 2024 година в Монтана. Това съобщиха от правителствената информационна служба.

В МБАЛ „Д-р Стамен Илиев“ министър-председателят ще се срещне също с директора д-р Тони Тодоров и със служители на болницата.

Област Монтана е една от най-засегнатите от демографската криза. Правителството разработва план за действие и политики за справяне с проблема както на национално, така и на местно ниво, посочиха още от правителствената пресслужба.

Първото бебе на Монтана се роди в 10:00 часа на 2 януари. Бебето е момиче, наречено е Александра, тежи 3870 грама и е с ръст 53 сантиметра.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Смятате ли, че резкият спад на туристи на българското Черноморие ще се оправи с правителствени решения?

Подкаст