Тържествено издигнаха знамето на Европейския съюз

В София с различни прояви ще бъде отбелязан Денят на Европа

По случай Деня на Европа пред президентската институция тържествено беше издигнато знамето на Европейския съюз.

Сред официалните гости на церемонията бяха вицепрезидентът Илияна Йотова, служебният министър-председател Димитър Главчев, кметът на София Васил Терзиев и заместник-председателят на 49-ото Народно събрание Росица Кирова.

Президентстдво издигане на знамето на Европейския съюз
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст