Разследват убийството на мъж, пребит на Младежкия хълм в Пловдив

Разследват убийството на мъж, пребит на Младежкия хълм в Пловдив

Полицията в Пловдив разследва убийството на мъж, чието тяло е било намерено в района на Младежкия хълм в града, съобщиха от Окръжната прокуратура и ОДМВР-Пловдив.

По първоначална информация става дума за 37-годишен мъж, който е издъхнал след жесток побой. Сигналът е получен снощи в късния следобед.

В подножието на Младежкия хълм минувачи са открили жертвата в безпомощно състояние с тежки травми и видими следи от насилие. На помощ са били повикани полиция и линейка и мъжът веднага е бил откаран в болница, където след няколко часа е починал.

Причините и обстоятелствата около случая се разследват под наблюдение на Окръжна прокуратура – Пловдив. По неофициална информация става дума за побой, нанесен на починалия от група бандити.

25 1

Разследва се дали става въпрос за младежи или организирана банда и какво е довело до убийството.

Още по темата: Задържаха четирима тийнейджъри, обирали по-малки деца в Пловдив

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

This poll is no longer accepting votes

Одобрявате ли въвеждането на нов стандартизиран скрининг за проследяване на развитието на децата от ранна възраст?

Подкаст