Борислав Михайлов е получавал заплахи по телефона

ПарламентСпортна комисияЧерно тотоген. Васил ВасилевБорислав Михайлов

Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов е получавал заплахи по телефона заради действията му срещу незаконните залагания. Това съобщи Нова телевизия, позовавайки се на източници от футболната централа.

Заплашителните есемеси не са от днес, а от последните месеци. Сигналите за тях са препратени на ГДБОП и по тях се работи.

Не е ясно обаче дали заплахите са по повод акцията срещу черното тото, която тече вече втори ден и разтърси из основи българския футбол, или във връзка със скандала с юношеския национален отбор през лятото.

Засега от Българския футболен съюз запазват мълчание, а президентът на централата е извън страната.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст