Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов е получавал заплахи по телефона заради действията му срещу незаконните залагания. Това съобщи Нова телевизия, позовавайки се на източници от футболната централа.
Заплашителните есемеси не са от днес, а от последните месеци. Сигналите за тях са препратени на ГДБОП и по тях се работи.
Не е ясно обаче дали заплахите са по повод акцията срещу черното тото, която тече вече втори ден и разтърси из основи българския футбол, или във връзка със скандала с юношеския национален отбор през лятото.
Засега от Българския футболен съюз запазват мълчание, а президентът на централата е извън страната.












