Ераносян хвърли оставка в „Лудогорец“

ераносян

Старши треньорът Едуард Ераносян напусна футболния шампион Лудогорец. Само за седмица отборът от Разград загуби от Локомотив Пловдив в  А група и отпадна на осминафиналите в турнира за Купата на България след поражение от Локомотив Горна Оряховица.

"Старши треньорът на ПФК Лудогорец Едуард Ераносян подаде оставка късно снощи. Наставникът на шампионите уведоми ръководството, че е взел категорично решение предвид последните резултати и натрупаното напрежение около отбора. Въпреки опитите на ръководството да го убеди да продължи да води тима, той остана непреклонен и не оттегли оставката си.

Ръководството на ПФК Лудогорец благодари на Ераносян за свършената работа и куража да поеме отбора в труден момент.

Желаем му успех в бъдещите начинания и треньорската кариера", се казва в информацията от клуба.

Начело на Лудогорец се завръща бившият наставник Георги Дерменджиев.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст